AskiN Sesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AskiN Sesi

Aşk/Sevgi - Eğlence Platformu

AnasayfaForum ExtraLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi Empty
MesajKonu: elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi   elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi EmptySalı Haz. 03, 2008 1:38 am

seni o kadar çok sevmişimki ne ben anlatabilirim nede sen anlayabilirsin,belkide hiç bir gerçek yaşanmış aşk öykülerinden okumadıgımız yada böylesine bir aşkın yaşanmadıgı bir yürekle sevdim seni hiç bir art niyet hiç bir yalan olmadan sevdim seni ve bir o kadar da kıskandım.evet çok sevdim seni bir kardelenin güneşe olan aşkı gibi sevdi özledim ,evet birmecnunun leylasına aşkı gibi sevdim bir kerem bir ferhat bir mem ın zine olan aşkı gibi sevdim seni belkide çok daha fazla sevdim ve belkide o yüzden akibediyorum çok seven hep kaybedermiş mantıgı dogruysa bende kaybediyom seni kendimi ,belki bilmezlerde olacam belki olmayacam belki de bir kuytu karanlıgın baş mimarisi olacam tüm sevenler adına feda olma pahasına ,evet sevgi fedekarlıktır hep bunu savundun savunacam bende ssana olan aşkımdan fedakarlık ediyom seni sana bırakıyom neden mi ? sen belki aşkı bir nisan yagmuru gibi görürsün çünkü sen nisan yagmuru yaşında sın belki bir heves belki bir alışmadır deip kaybolmalıyım sana olan aşkımdan dolayı sen hayata sımsıkı sarıl tüm güzel günler senindir hayat seni bekliyor o güzelim hayatın kollarına atla yaşlanmış bir çınar da gölgelenme elifim seni çok sevdim ama sen çok daha iyilerine güzellliklere laiksin seni düşünmek zorundayım beni ilerde anlayacaksın mutlu olmayı bil nolur sana olan aşkım hatrına hayata sımsıkı sarıl sen her şeyin en güzeline laiksın ALLAH hep yanın da olsun hayat tüm güzellikleriylen senlen olsun hakkını helal et sevdim seni inan buna seviyoum sevecemde aam olmadı keşke başka şartlar altında tanısaydım seni keşke senin yaşında tanısaydım seni ama kaderi ilahi olamdı elveda hakkını helal et seni seviyorum desemde yalan bil kib./ erhan / elifim canım elifim nolursun benim için kendine iyi bak nolursun bu senden son dilegimdir bu yazıyı okuyan herkes ten ricam elifimi özmeyiniz nolursunuz elifime dikkat ediniz önce ALLAHA sonra elifimi elifime ve sizlere emanet ediyorum bye hakkınız helal edin
KuRaLsız
Yeni Uye
Yeni Uye

Ozel Yazı
Ozel Yazısı: kırılan koca dünyada yalnız ve kalpsiz biriyse umursamayın vura biliyırsanız sizde vurun sizde kırın

MesajKonu: Geri: elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi   elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi EmptySalı Haz. 03, 2008 11:31 pm

???????????????????????????
KuRaLsız
Yeni Uye
Yeni Uye

Ozel Yazı
Ozel Yazısı: kırılan koca dünyada yalnız ve kalpsiz biriyse umursamayın vura biliyırsanız sizde vurun sizde kırın

MesajKonu: Geri: elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi   elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi EmptySalı Haz. 10, 2008 7:43 pm

bilmem ki sevdayı gerçek anlamda yaşayanınız varmı,bilmem ki içinizde efsanelerdeki gibi delicesine sevenler varmı,bilmem ki ben gibi seveniniz varmı,ama gururunu yitirmiş bir aşk aşk olamaz belki de aşk acı çekmektir ama sevdigin için acı çekmekte güzel be onu hayal etmek onu düşünmek onunlan içinde kavgalar etmek ama sen duymuyorsun ama sen yoksun ama sen habersizsizsin , olsun biştanecigim olsun canımın içi olsun ben seni seviyorum ya sevgi ayrılıkmış onuda ögrettin ya bitanecigim tşk.ederim
KuRaLsız
Yeni Uye
Yeni Uye

Ozel Yazı

MesajKonu: Geri: elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi   elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 7:33 pm

elifffffffffffffffffffffffffffff
KuRaLsız
Yeni Uye
Yeni Uye

Ozel Yazı

MesajKonu: Geri: elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi   elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi EmptyPerş. Haz. 12, 2008 12:54 am

elifimim canımı çok acıtıyorsun canım yanıyor içim yanıyor acı çekiyorum anlamıyonmu anlamakmı istemiyon yoksa umurunda mı deilim
eLiF`NuR
Administrator
Administrator
eLiF`NuR

Kadın
Meslek : Öğrenci

Ozel Yazı
Ozel Yazısı: DeLiNin_teqI

MesajKonu: Geri: elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi   elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi EmptyC.tesi Kas. 08, 2008 1:31 pm

Forum Silindi...
http://askinsesi.eniyiforum.net

elifime son mesajım '''''/erhan seni hep sevdi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-